Wzgórze Zamkowe to wymarzone miejsce na organizację niezapomnianych przyjęć i celebrację najważniejszych momentów w życiu. Wydarzenia, które organizujemy pozostają w pamięci naszych gości na wiele lat. Magiczna ceremonia zaślubin na tarasie z panoramicznym widokiem na Kraków, Tatry oraz Wisłę, uroczysta kolacja we wnętrzach historycznej Baszty, jubileuszowa gala w stylowej sali balowej zamku, to jedne z wielu możliwość, które oferują unikalne obiekty Wzgórza Zamkowego. Nasze 30 letnie doświadczenie daje gwarancję profesjonalnej organizacji przyjęcia na najwyższym poziomie.

Celebruj z nami!

Wzgórze Zamkowe stwarza atrakcyjne możliwości do organizacji różnych wydarzeń. Połączyliśmy atmosferę tego historycznego obiektu ze współczesnym wystrojem, które odpowiadają na nowe potrzeby gości. Dzięki temu zorganizujesz swoje przyjęcie w unikalnych przestrzeniach oraz dostarczysz swoim gościom niezwykłych wrażeń i doświadczeń.


Wesela

Wyjątkowy ślub w królewskim stylu na Wzgórzu Zamkowym z widokiem na panoramę Wisły oraz gór. Tutaj magia rozgościła się na dobre, a niecodzienność stała się codziennością. Spełniamy marzenia i przełamujemy schematy. Jesteśmy otwarci na Wasze najróżniejsze pomysły, a nasz profesjonalny zespół konsultantów ślubnych pozostanie do Waszej dyspozycji na każdym etapie przygotowań. 


Przyjęcia okolicznościowe

… A może chcesz u nas zorganizować swoje urodziny lub imieniny, świętować awanse lub sukcesy, albo po prostu chcesz się spotkać w gronie przyjaciół i rodziny bez specjalnej okazji? Nasze Wzgórze Zamkowe może być miejscem Twojego wydarzenia.

Zadzwoń: (+48) 784 084 000

Napisz: restauracja@uziyada.pl

Komunie i chrzciny

To dwa bardzo ważne wydarzenia w życiu Twojego dziecka. Mamy specjalną ofertę rodzinnego menu, by wszyscy goście czuli się uroczyście tego wyjątkowego dnia. Kameralność Baszty wzmacnia atmosferę rodzinnego przyjęcia, a prywatne sale dają rodzicom komfort i poczucie bezpieczeństwa.

Aby mieć możliwość wyboru najlepszej sali na Twoje wydarzenie, skontaktuj się z nami najwcześniej jak to możliwe, by dokonać rezerwacji.

Przyjęcia w plenerze

Unikalne położenie Wzgórza Zamkowego, które jest otoczone lasem, daje nam możliwości organizacji przyjęć w plenerze oraz na tarasach z widokiem na Wisłę.  

Jeśli szukasz miejsca na organizację swojego wydarzenia w otwartej przestrzeni z malowniczymi widokami, to nasz obiekt będzie bardzo dobrym wyborem. 


Odkryj nasze miejsca

Na Wzgórzu Zamkowym jest wiele miejsc, w których możemy zorganizować Twoje przyjęcie: Sala balowa w Zinar Castle wraz z tarasami i arkadami, Sala Kominkowa w zabytkowej Baszcie wraz z prywatnym tarasem oraz modernistyczny taras z widokiem na las. W zależności od charakteru Twojego wydarzenia wspólnie z Tobą wybierzemy najbardziej pasujące miejsce.

WZGÓRZE ZAMKOWE

Sala balowa

ZINAR CASTLE
więcej

Tarasy i arkady

ZINAR CASTLE
więcej

Sala kominkowa

BASZTA
więcej

Taras w lesie

FOREST HOTEL
więcej

Odkryj naszą drugą destynację 4km od Krakowa

Dwór w Tomaszowicach

Oranżeria

DWÓR W TOMASZOWICACH
więcej

Galeria Panorama

DWÓR W TOMASZOWICACH
więcej

Spichlerz

DWÓR W TOMASZOWICACH
więcej

Park

DWÓR W TOMASZOWICACH
więcej

Porozmawiaj z nami o swoim przyjęciu

Nasi specjaliści zorganizują Twoje wydarzenie

Zinar Castle

Jodłowa 13
30-251 Kraków

© 2024
Zinar Castle