Wzgórze Zamkowe, to kompleks dwóch obiektów znajdujących się od siebie w odległości 200 metrów, otoczonych Lasem Wolskim. Wspólna oferta biznesowa, to 10 sal o różnej powierzchni i przeznaczeniu oraz kilka tarasów widokowych i 7 hektarów zielonych terenów.

To duży atut dla organizatorów konferencji i spotkań biznesowych, którzy szukają urozmaiconej oferty o dużym potencjale. Dwa obiekty w odmiennych stylach, dają możliwość organizowania wydarzeń o różnym charakterze - od kameralnych spotkań, konferencji, szkoleń, poprzez imprezy plenerowe, po uroczyste kolacje i spektakularne gale.

Wykorzystaj nasze 30. letnie doświadczenie, aby Twoje spotkanie było wyjątkowe i zapadające w pamięć. Powiedz nam o swoich planach i wspólnie przygotujemy najlepszy scenariusz Twojego wydarzenia.

Zinar Castle

Odkryj historyczne miejsce w nowoczesnej odsłonie

Sala Balowa

Zinar Castle
więcej

Sala VIP

Zinar Castle
więcej

Sala kominkowa

ZABYTKOWA BASZTA
więcej

Sala audytoryjna

FOREST HOTEL
więcej

Tarasy widokowe

WZGÓRZE ZAMKOWE
więcej

Teren zielony

WZGÓRZE ZAMKOWE
więcej
Zinar Castle i Forest Hotel

Apartamenty i pokoje

Zinar Castle i Forest Hotel

Wzgórze Zamkowe dysponuje w sumie 120 pokojami (260 miejsc noclegowych). Pokoje urządzone są w wysokim standardzie, z dbałością o każdym detal, a każdy pokój posiada unikalny widok na otaczająca przyrodę. 

Koktajle, lunche, gale

Menu biznesowe

Koktajle, lunche, gale

W zależności od charakteru imprezy przygotowujemy specjalne propozycje menu wraz z sugestiami, wyboru miejsca na terenie Wzgórza Zamkowego, które będzie najlepiej dopasowane do atmosfery wydarzenia. Jakość naszej gastronomii jest wysoko oceniana przez organizatorów imprez i jest naszym atutem od 30 lat.

Imprezy, integracja, relaks

Dodatkowe atrakcje

Imprezy, integracja, relaks

Wzgórze Zamkowe to miejsce, które jest otoczone różnymi oryginalnymi atrakcjami. W zależności od charakteru spotkania rekomendujemy najbardziej pasujące formy integracji i relaksu. W naszych historycznych wnętrzach organizujemy warsztaty kulinarne, degustacje, gry integracyjne. W pobliżu Wzgórza zamkowego znajdują się ciekawe tereny do organizacji gier terenowych, wycieczek rowerowych, spływów kajakiem lub spacerowego odkrywania miejsc turystycznych (Kopiec Kościuszki, Klasztor Kamedułów, Obserwatorium Astronomiczne UJ, winnica Srebrna Góra).


Zaplanuj z nami Twoje wydarzenie

Nasi specjaliści zorganizują Twoje spotkanie

Zinar Castle

Jodłowa 13
30-251 Kraków